نقطه سر خط

بعضی از رابطه ها ، هر چه قدر هم سالم و خوب و جالب باشند ، به نقطه ی ته خط که می رسند ، به انتهای یک پاراگراف که می رسند ، نقطه که گذاشته می شود ، سر سطر که می روی ، دیگر نمی شود ادامه داد ! 

چیزی به ذهنت نمی رسد که بنویسی ، هر چه قدر زحمت بکشی و بنویسی ، چرت و پرت می شود ! 

این رابطه ها باید همان یک پاراگراف کوتاه بمانند ، همان یک خط و نقطه ، اما چرت و پرت بعدش نباشد . 

 

اما بعضی از رابطه ها ، هر چه قدر هم نقطه می گذاری و هر چه قدر پاراگراف تمام می کنی ، باز هم چیزی هست که بشود مربوط کنی به اصل ماجرا و ادامه بدهی !

 

 

 

/ 8 نظر / 17 بازدید
شاپرک

دردکمر رابطه اش با شما چطوریاست؟ نقطه سر خط یا سه نقطه ؟! ........... بین انسان هایی که با هم ارتباط دارن همیشه موجهای نامرئی وجود داره که رنگ و بوش ، نوع رابطه رو مشخص میکنه مثلا رابطه پدر و فرزندی . یا زن و شوهری و یا ... در ضمن وقتی یه جایی این موج قطع بشه واقعا دیگه نمیشه وصله اش کرد ... شاید یه وقتی بعد از گذر از سالها ،انسان این قدرت رو پیدا کنه که زخم ها رو نبینه و رابطه عادی بشه ولی به حالت سابق دیگه بر نمیگرده . اون یه میوه نوبرانه بود که اومد و تموم شد .

غرور و تعصب

بعد بگو من پست عاشقونه نمیزارم دارم بهت امیدوارم میشم فک نمیکردم آپ کرده باشیا اورین اووووووورین

نارسیس

برعکسش هم البته امکانپذیره : اینکه هنوز وسط پاراگراف داری چیز می نویسی ، خودکار و برگه رو از زیر دستت می کشن که وقت تمومه [نیشخند]

سلام

[لبخند]بعضي رابطه ها هم شعرند...بيت اول که تموم ميشه ميري بيت بعدي رو مي نويسي[گل]

unknown

چندتا خط نوشتی میشه کلی راجع بهش حرف زد. ارتباط اگه خوب و سالم و جالب باشه دلیلی برای به ته رسیدنش وجود نداره! در غیر این صورته که به ته می رسه. اما اینکه حرفی برای گفتن تو این رابطه ها باشه یا نه اون دیگه دلیلش یه چیز دیگه ست.. مورد دومم که خیلی خوبه. مخصوصا وقتی دوتا آدم به خواست و نیاز همدیگه توجه می کنن. همیشه هم این طور نیست که حرفی برای گفتن به هم داشته باشن! در هر صورت وقتی تعهد نباشه اینم به هم می خوره. شاعر می فرمایند عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی!

مهاجر

ای بابا اسم جدیدمو یادم رفت تایپ کنم [زبان]

ماهی

رفاقت مث یه طنابه,حتما یه جایی پاره میشه,یا قابل گره زدنه که باعث نزدیکی بیشتر میشه یا هیچ وقت گره نمیخوره و تموم,استثنأ باهات مخالف نیستم,ولی با این موافقتمون مخالفم[زبان]

ماهی

فقط دنبال خوشگلیی[شکست]یه مثال بود[ابرو]