جغد دلتنگ فقیر

جغد شدم باز !

هفته ی پیش ، شبی بیشتر از 4- 5 ساعت نخوابیدم . این هفته تا دو سه بیدار بودم ، شش صبح هم که ساعت بیولوژیکی بدنم بیدار میشود سر خود !

به هیچ عنوان ، با کم خوابی ، مشکلی ندارم . اما شرایط جسمی خوبی ندارم که کشش این بی خوابی را داشته باشد .

بعد از ظهر سعی می کنم نیم ساعت هم شده ، بخوابم ، اما خوب نمی شود همیشه ، شرکت است و مشکلات همیشگی اش که کلا با آرامش من مشکل دارد ! 

دیشب ساعت دو و نیم رفتم پیش علیرضا خوابیدم ! 

........

چند روز پیش نشستم حساب و کتاب هزینه ها .. از مدرسه علیرضا هم پیغام فرستادن که هم برای سال بعد بیعانه لطف کنیم ! هم برای ترم تابستان !

برای ترم تابستانی که از اول تیر تا 15 شهریور می باشد هر هفته یک روز زبان ، یک روز ورزش و یک روز هم اردو های آموزشی و علمی ! باید 7 میلیون پیاده شویم ! زیاد نیست ؟! 

بچه هم لباس و وسایل و چه می دانم خرت و پرت می خواهد ، خودم هم همین طور . 

دوباره هم سریال و ماشین و اینها ! من نمی دانم چه مرگش شده دقیقا ! افتاده به خرج تراشی . 

عید ، 570 هزار تومان دقیقا پول روغن دادم با دستمزد و انعام ، 700 تومان ، اذیت می کرد ، بردم تعمیرگاه می فرمایند روغنش سوخته ! موتور را هم به گند کشیده ! 

هی حالا من می گویم روغن را تعمیرگاه مجاز ریخته و فلان تا 5000 تا گارانتی داشته و الان 600 تا رفته ... چه فایده ؟! 

باید عوضش کنم ، همه ش هم به خاطر همین چیزهاست ، مدیونین شک کنید به کودک درون و کل کل با یک نفر و فکر کنید از چشمم افتاده ! 

مجبورم می فهمید مجبورم !

خلاصه که وامی ، کمک هزینه ای ، گلریزانی می خواهید برگزار کنید ، من را در اولویت بگذارید . اوه ! گوشی هم هست ، اونم همین اس سیکس خوبه ، مجبورم دیگه ! 

........

یک دوست مهربان و عزیز که پارسال هم لطف کرده بودن ، ما را برده بودن نمک ابرود ، زحمت کشیدن ، خواهش کردن که ، آخر هفته را افتخار بدهم در کنارشان ، تشریف ببریم ویلاشون ! هزینه ی ایاب و ذهاب و تدارکات شمالی هم گردن ایشون ! 

منم دیگه چی کار کنم ، توی رودربایسی فعلا قبول کردم ، فردا قرار مهمی دارم ، اگر همه چیز همچنان به نتیجه نرسد ، بهانه ای نیست مجبورم تشریف ببرم ، اما اگر فردا به نتایجی برسیم باید بروم ترکیه .

این طرف قرارداد ما هم کلا زبان نفهم ، دفعه ی قبل هم معاونم گند زد ، حوصله ی صحبت با جای جدید را ندارم وگرنه دو تا فحش می دادم بهش و یک لگد ، ردش می کردم کشور عزیزشان ! 

این هم بگویم که خیلی نامرد هستن ! آقا گولم زدن ! ما رفته بودیم ، طرف مذاکره مان ، یک خانوم متشخص که حالا جای خواهری بسیار هم برازنده و اینا بودن که فارسی را از من روان تر صحبت می کرد ! اسمشون هم نیل بود ! 

خلاصه که قرار بود با ایشون ادامه بدهیم که یهو اوشون را دیدیم ! 

هیچی کلا ، دید ما نسبت به این شرکت و مدیرش عوض شد ! 

الانم باز مجبورم ، وگرنه همان کار بالا را انجام می دادم و خلاص ! 

بله ، پیغامی ، حرفی ، درد دلی ، چیزی هست برسانم به خطه ی مازندران و نوشهر این بار ، در خدمتیم . 

............

اینم پ و ن آخرش : 

هر کسی همان طور که دهانش ، زبانی دارد برای حرف زدن ، گوشش هم زبانی دارد برای شنیدن ! 

این زبان ها را اول بشناسید ، بعد با کسی یا برای کسی حرف بزنید ! 

 

زبان دهان و گوش من ترانه ست ! برای شما ؟؟

 

 

 

به ظاهر از تو دلگیرم

 ولی دنیامو  من میدم

که برگردم به اون لحظه

که بودی و نفهمیدم

 

هنوزم زیر لب میگم ، عزیزم پیش من برگرد ... 

/ 18 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهاجر

بله استانبول خوش بگذره! من تا حالا فکر می کردم من تو خوندن نوشته هات مشکل دارم. یعنی داشتم از خودم ناامید می شدم ها! ولی الان متقاعد شدم 50 درصدش به نوشته هات بر می گرده! الان بابت این کشفم خوشحال شدم [نیشخند]

مهاجر

توضیح خاصی نداره. حالا نصف شبی کلاس دستور زبان بذاریم؟ مثلا از جمله " گوشی هم هست ، اونم همین اس سیکس خوبه ، مجبورم دیگه ! " من این طور فهمیدم که این گوشی رو داری و میخوای یه مدل دیگه بخری، اما ظاهرا منظورت اینه این مدل رو نداری و میخوای بخری. نصف اشتباهات من سر همین مدل فهمیدن هاست. نه که شما انگلیسی رو از فارسی بهتر صحبت می کنید، منم فارسی رو با دستور زبان انگلیسی می خونم این مشکل به وجود اومده بود [خنده] البته تعمیرگاه مجاز مشمول این قضیه نمیشه. من نمی دونستم فقط مجاز یعنی "دارای کجوز از نمایندگی" یه همچین چیزی![گل] ببخشید. بفرمایید استراحت کنید. موفق باشید!

ماهی

تو کار و زندگی نداری هی پست میزاری,هی جواب کامنت میدی[خنثی]

نارسیس

اتفاقن سر کلاسای فنی ، خیلی هم خوشم اومد از این مباحث فنی [رویا] یه تعویض روغن موتور رو دیر رسیدم ، کلی غصه خوردم [ناراحت]

ماهی

قلب استانبولی هنوز؟

غرور و تعصب

7 میلیووووووون واسه چی اونوقت ؟؟؟ بچه از این مدرسه ها بیاد بیرون انیشتین میشه آیا ؟ نکنید این کارو اقا نکنییییییییییید ینی چی اخه انقد بدم میاد پول زور بدم اخ اخ انتالیا ... انالیا خدا قسمت کنه اقا بطلبه بریم ترکیه مسائل س ی ا سی نمیزاره خیلی چیزا رو بگم تعطیلی خردادو که نگو اصن داغووونم کرده

هاجر

جغد دلتنگ فقیر حالش چطوره؟ [نیشخند]

شاپرک

ارشد نمیشه؟ به توانایی من شک داری یا به استعداد علیرضا ؟[ابرو] الان کی به این توهین آشکار پاسخ میده؟ مگه نشنیدی هنر نزد ایرانیان است و بس ؟؟ جهش موشکی هم که دیگه اوج هنره دیگه [مغرور][عینک] اونوخ شما با یه تومن به افلاس کشیده نشی یه هویی [زبان]

ماهی

من نخونده بودم برا چی پاک کردی؟[ابرو]دیدماااا دستم گیر بود بستم صفحه رو,ایششششش[منتظر]

نارسیس

[تعجب] عه عه ! کی بود می گفت من عمران دوست ندارم می خواستم مکانیک بخونم ؟! [تعجب]